Zaangażuj się

Jak możesz pomóc?
Zostań wolontariuszemPrzekaż cegiełkę
,Razem możemy więcej

Współpraca z biznesem

Dołącz do grona naszych Przyjaciół. Darczyńcom biznesowym zapewniamy możliwość inwestycji w transparentne projekty, które mają długofalowy efekt i rozwiązują realne wyzwania, przed którymi stoimy. Poza pomocą materialną liczymy na współpracę w temacie organizacji praktyk, staży i przyszłych miejsc pracy dla naszych podopiecznych.

Z naszej strony możemy zagwarantować, że we wszystkich social mediach, w których jesteśmy obecni poinformujemy, iż podzielili się Państwo z nami swoim wielkim sercem i przede wszystkim, że dołożyliście cegiełkę do przyszłości naszych podopiecznych.

 

Dla ludzi z sercem na dłoni

Wolontariat i praktyki

Jeśli trafiłeś na naszą stronę nie możesz przejść obok nas obojętnie. Jeśli masz choć trochę wolnego czasu i chęci, pomóż nam w organizacji, promocji i przebiegu wydarzeń organizowanych przez Fundację albo swoją wiedzą, umiejętnościami lub doświadczeniem wesprzyj nas w codziennej pracy Fundacji, np. przy pracach biurowych, informatycznych, korepetycjach.

Jeśli jesteś studentem – możesz odbyć u nas praktyki studenckie!

Zapytaj nas

Formularz kontaktowy

Dziękujemy!

Chcę pomóc

  • Możesz zostać naszym wolontariuszem
  • Możesz przekazać wsparcie jednorazowe lub cykliczne
  • Możesz śledzić nasze projekty w social mediach fb, instagram i wspierać nas w organizacji projektów, warsztatów, eventów

Wspierając nasze działania, pomagasz dzieciom wyrównując ich szanse startu w dorosłe życie.

Powiedz nam jak chcesz pomóc

Formularz kontaktowy