dobre uczynki wracają

Dla firm

Prowadzisz firmę? Wiemy, że prowadzenie działalności wymaga wiele poświęcenia. Mamy nadzieję, że znajdziesz czas, aby wraz z nami pomóc innym!

 

Przekaż cegiełkęKontakt
Razem możemy więcej

Współpraca z firmami

Wsparcie finansowe

Pomagaj i wzmacniaj swój wizerunek. Zyskaj tytuł superbohaterskiej firmy.

Współpracując z nami kształtujesz wizerunek swojej firmy, jako zaangażowanej społecznie i otwartej na niesienie pomocy innym, dla której nie jest obojętna idea zmiany świata na lepszy. Twoja relacja z naszą organizacją, wpisuje się w ramy Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Pomagając naszym Podopiecznym, wzmacniasz wizerunek swojej firmy, a jednocześnie przyczyniasz się do każdego ich nowego osiągnięcia, które jest na miarę złota. Możesz również zyskać miano Superbohaterskiej Firmy. Każda firma, która podaruje na rzecz naszych Podopiecznych kwotę 5 tysięcy złotych rocznie otrzyma tytuł Superbohaterskiej Firmy, co wiąże się z podjęciem przez nas szerokiego zakresu działań wymierzonych w promocję Państwa.

Wsparcie rzeczowe

Możesz wesprzeć naszych podopiecznych rzeczowo jednocześnie się reklamując.

Współpracując z nami, możesz dotrzeć do nowego grona odbiorców Twoich usług czy produktów. Jest to swego rodzaju cross – marketing dla naszych darczyńców. Każdego naszego partnera traktujemy indywidualnie i we wszystkich naszych social mediach chwalimy się współpracą z Państwem. Możesz pomagać naszym Podopiecznym przekazując rzeczy, w których produkcji się specjalizujesz. Taka współpraca z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na wizerunek Państwa firmy, ponieważ konsumenci częściej sięgają po produkty firm które wspierają dzieci i młodzież w potrzebie.

Skontaktuj się z nami a nasz opiekun szczegółowo poprowadzi Cię przez proces darowizny

Wolontariat kompetencyjny

Wolontariat kompetencyjny to taki wolontariat, w którym poza czasem dzielimy się również wiedzą z naszymi podopiecznymi. Jeżeli tylko masz chęci to możesz dołączyć do nas i wspierać nas przez pomoc podopiecznym, po organizację wydarzeń. Każda, nawet najmniejsza pomoc od np. znajomości języków obcych, obsługi komputera, po pomoc psychologiczną i prawną to dla naszych podopiecznych bardzo wiele.

Dołącz do nas, gdzie poza pomocą naszym podopiecznym możesz zdobyć nowe doświadczenie cenne zarówno w życiu prywatnym i zawodowym, rozwijać swoje pasje.

Z chęcią nawiążemy współpracę z firmami, które pomogą nam zorganizować warsztaty dla naszych podopiecznych.

Skontaktuj się z nami a nasz zespół sprawi że od początku poczujesz się częścią nas i szybko znajdziesz miejsce dla siebie.

Inne współprace

• Wsparcie statutowych projektów Fundacji i codziennych działań, poprzez wykorzystanie możliwości jakie daje dana branża,
• Zaangażowanie się pracowników danej firmy w prace remontowe na rzecz naszych podopiecznych
• Wspólne odkrywanie uroków oraz tajemnic danej branży, poprzez zaproszenie podopiecznych do wizyty w firmie/miejscu pracy

W jedności siła

Zaangażuj się!

l

Zostań wolontariuszem

Przekaż cegiełkę

Współpracuj z nami

Powiedz nam jak chcesz pomóc

Formularz kontaktowy