Wspierają fundację

Ambasadorzy
Zaangażuj sięKontakt
Nasi

Ambasadorzy

Ambasador fundacji
Arkadiusz Rymarski

Arkadiusz Rymarski – Ironman, wielokrotny maratończyk, ultramaratończyk oraz entuzjasta i uczestnik biegów górskich powyżej 100 km. Absolwent Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, certyfikowany trener personalny. Założyciel NOA (2017 r.) oraz twórca idei Run Your Life, polegającej na zmianie stylu życia na aktywny, poprzez włączenie w nie maszerowania i biegania.

Specjalizuje się w treningach dla ambitnych biegaczy, którzy lubią stawiać sobie nowe wyzwania i łamać własne rekordy. Przez dwa lata z rzędu, w 2018 i 2019 r., w plebiscycie Gazety Wrocławskiej został wybrany Trenerem Roku.

Oprócz biegania, jego drugą pasją jest wspinaczka wysokogórska – w roku 2019 zdobył pierwszy z zaplanowanych szczytów, Kilimanjaro.

Ambasador fundacji
Maciej Paterski

Maciej Paterski – polski kolarz szosowy.

Medalista mistrzostw Polski, reprezentant Polski, zawodnik zawodowej grupy Voster ATS Team.

Za zasługi dla polskiego kolarstwa, za znaczące osiągnięcia sportowe 20 października 2014 roku został odznaczony przez prezydenta Bronisława Komorowskiego Brązowym Krzyżem Zasługi. 🙂

Z tak profesjonalnym podejściem nasz Ambasador może być znakomitym mentorem dla naszych podopiecznych, być może któryś z nich podąży jego drogą.

Ambasador fundacji
Kamil Łaszczyk

Kamil Łaszczyk – urodzony 20 stycznia 1991 roku we Wrocławiu. Bokser w kategorii super piórkowej (do 59 kg). Wychowanek Gwardii Wrocław.

W boksie amatorskim bilans 130 walk (z czego tylko siedem przegranych).

W karierze zawodowej: 29 walk i 29 zwycięstw (dziesięć zakończonych przed czasem).

Największe sukcesy: sześć tytułów MP; wicemistrz Europy; młodzieżowy mistrz świata.

Kamil jest tytanem pracy i liczymy na to że zmotywuje wielu naszych podopiecznych do wyznaczania sobie ambitnych celów w życiu, które potem krok po kroku będą realizować z naszą pomocą.

Ambasador fundacji
Andrzej Gliniak

Andrzej Gliniak

Andrzej Gliniak – Dziennikarz, konferansjer, spiker.
Głos, który znają wszyscy kibice sportu we Wrocławiu.

Wiele lat jako prezenter związany z Radiem Eska.
Od 15 lat spiker piłkarskiego Śląska Wrocław
Oficjalny spiker piłkarskiego Euro 2012 i koszykarskiego Eurobasketu 2009.

Spiker otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie na meczu Polska-Portugalia.

Wielokrotny spiker piłkarskiej reprezentacji Polski. Spiker wielu międzynarodowych imprez sportowych.

Konferansjer federacji sportów walki Fight Exclusive Night.
Pasjonat ekstremalnych podróży do niebezpiecznych miejsc.

 

Ambasador fundacji
Sławomir Murański

Sławomir Murański

Sławomir Murański – Kierowca kartingowy

Jest jednym z najbardziej utytułowanych obecnie kierowców kartingowych w Polsce.

Mistrz Polski kategorii DD2 Masters, 4-krotny zwycięzca pucharów europejskich, w tym jako pierwszy Polak – Rotax Euro Trophy. 6-krotny uczestnik finału światowego Rotax Grand Finals.

Swoją przygodę ze sportem kartingowym rozpoczął w wieku …28 lat, by po ośmiu latach zdobyć najważniejszy tytuł w swojej kategorii w Europie. Jest nie tylko znakomitym kierowcą kartingowym, kapitanem reprezentacji Polski Rotax, ale również promotorem i wielkim entuzjastą swojej dyscypliny wyścigowej. To z jego inicjatywy powstała największa hala kartingowa na Dolnym Śląsku Wrocław Racing Center, którą odwiedza wielu sympatyków sportu kartingowego.
Zdobywca licznych nagród, 8-krotny zwycięzca pucharu Polski, tryumfator Rotax Central Eastern Europe Max Challenge oraz European Rotax Nordic Challenge. Zdobywca drugiego miejsca w Rok Cup International w klasyfikacji Elite-30, 12. kierowca świata Rotax w sezonie 2017.
Jest laureatem nagrody Fair Play Polskiego Kartingu za postawę jaką prezentował podczas startów. Na wyścigowym torze kieruje się maksymą Św. Augustyna „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”, którą stosuje nie tylko na kartingowym torze, ale również w życiu prywatnym.

 

Wybierz jak chcesz pomóc

Zaangażuj się!

l

Zostań wolontariuszem

Przekaż cegiełkę

Współpracuj z nami

Powiedz nam jak chcesz pomóc

Formularz kontaktowy